R A D Y O A Y A Z
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R A D Y O A Y A Z

Radyoayaz Paylaşım Sitesidir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NEDEN sen......

YazarMesaj
yalniz_kaptan
Üsttegmen
Üsttegmen
yalniz_kaptan

NEDEN sen...... Empty
MesajKonu: NEDEN sen......   NEDEN sen...... Icon_minitimeC.tesi Şub. 17, 2007 2:09 am

Neden Mi Sen?

İnsanların verdiği hayat sevgidir. Niçin yalnız sana yazdığımı sorma, niçin yalnız sana geldiğimi...

Sana gelişim işte bundan. Sen aşkı anlatıyorsun, yaşatıyorsun bana. Çünkü yaşıyorsun.O sözlerin kalbinden geldiğini kalbime vuruşundan anlıyorum ben. Sözlerin değil beni sana bağlayan, O sözlerini manasına vurgunum.

Niçin mi sen?

Sen benden önce vardın, varoluşun bu yüzden. Ve sen benden sonrada varsın, sana tutunmam aşka ve varlığa duyduğum özlemden!

Sen benim sözlerimsin. Seni kalbime koyuşum bundan. Ve sen dostsun. Ruhuma sığınak ararken haykırmam hep bu yüzden...

Ve sen dostsun, arkadaşsın. Sen içimi koruyan bir elbisesin. Ben ruhunun çıplaklığını örtüğün tenim. Sen de bunları yaşıyorsun ama saklıyorsun kendinden. Kalbinin sesini dinle bir an. Duyacak o zaman sevginin ve aşkın sesini. Bir liman aradığını ve bu limana sığınmak istediğini...

(alintidir)

NEDEN sen......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden Sigara iciyorsunuz ?
» Kizlar neden hep naz yaparlar ?